Skvělé zprávy: Na zlínském stadionu bude led po celý rok

Na hokej třeba v červnu? Ano! Berani chystají pro své členy i veřejnost zajímavou novinku. Ledová plocha bude na zimním stadionu nově fungovat po celý rok – tedy i v jarních a letních měsících. Kromě klasických mládežnických tréninků klub v tomto období uspořádá řadu nových doplňkových aktivit a programů.

„Umožnit led i v létě byl jeden z našich plánů, chceme udělat z hokeje ve Zlíně celoroční sport. Jsme proto moc rádi, že se nám podařilo plochu zajistit,“ těší manažera mládeže Tomáše Valáška.

Spolu s ledem chystají Berani pestrou nabídku aktivit a akcí, které budou určené nejen hokejistům, ale i veřejnosti. Na co se mohou zájemci těšit? Připravují se například speciální doplňkové tréninky, různě zaměřené kempy, tematická veřejná bruslení nebo programy pro dospělé a pro amatéry. Konkrétní nabídku a možné termíny bude klub postupně upřesňovat.

„Chceme tímto způsobem nabídnout led nejen svým hráčům, ale i ostatním lidem. Je to možnost další pohybové aktivity, což lidé po této náročné době jistě uvítají. Pevně věříme, že v jarních a letních měsících už bude situace příznivá,“ dodává Valášek.

Na mládežnické programy mohou moct zájemci uplatnit nové dárkové poukazy mladých Beranů. Ty se prodávají ve čtyřech různých hodnotách (500, 1 000, 2 000, 5 000 Kč) a ke každému z nich obdrží kupující nový kalendář zlínského A-týmu zdarma jako dárek (podrobnější informace k dárkovým poukazům najdete zde).