Říjnový newsletter
26.10.2020
Výsledky 2. kola
20.9.2020
Tipsport extraliga 2020/21 - neděle 20. září: Sparta - PSG Berani Zlín 3:0, Karlovy Vary - Třinec 2:5, Mladá Boleslav - České Budějovice 5:2, Pardubice - Plzeň 3:2 po prodloužení, Olomouc - Liberec 1:4. Odloženy byly zápasy Hradec Králové - Vítkovice, Litvínov - Brno. Předehrávka 20. kola: Litvínov - Hradec Králové 2:4.
Bez gólu se nedá vyhrát
20.9.2020
Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli ve 2. kole Tipsport extraligy 2020/21 na ledě týmu HC Sparta Praha 0:3 a zůstali po úvodních kolech bez bodového zisku. Zlínské akcie držel v O2 areně nad vodou brankář Libor Kašík, který za svá záda pustil pouze dvě střely. Třetí gól Pražanů padl při neúspěšné power-play Zlína. Nosek a spol. neuspěli v koncovce, neboť se neujala žádná z jednadvaceti střel. Berani předvedli bojovný výkon, ale souží se v produktivitě. Svěřenci trenéra Roberta Svobody skórovali ve dvou zápasech pouze jednou! HC Sparta Praha - PSG Berani Zlín 3:0 (0:0, 1:0, 2:0), branky a nahrávky: 28. min R. Horák (Řepík, Rousek), 52. A. Kudrna (Pech, Jurčina), 59. Jurčina.
Výsledky 1. kola
18.9.2020
Tipsport extraliga 2020/21 - pátek 18. září: Plzeň - Sparta 5:3, Karlovy Vary - Mladá Boleslav 3:2, PSG Berani Zlín - Olomouc 1:4, Liberec - Pardubice 7:1. Předehráno: České Budějovice - Hradec Králové 1:5. Odloženy byly zápasy Vítkovice - Litvínov, Brno - Třinec.
Neúspěšný vstup do sezony
18.9.2020
Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v 1. kole Tipsport extraligy 2020/21 s týmem HC Olomouc 1:4 a z úvpdního zápasu nového ročníku vyšli bodově naprázdno. Berani zaspali začátek utkání, neboť Hanáci vedli v 15. minutě již 3:0 a prakticky rozhodli o tříbodové výhře. Zlínští dokázali překonat hostujícího brankáře až v 46. minutě, kdy jediný gól vstřelil Pavel Sedláček. Domácí poté již zápas nezdramatizovali, navíc Kohouti zpečetili zaslouženou výhru v samotném závěru čtvrtým gólem. PSG Berani Zlín - HC Olomouc 1:4 ((0:3, 0:0, 1:1), branky a nahrávky: 46. min P. Sedláček - 3. V. Burián (Bambula), 6. Navrátil (J. Knotek), 15. V. Tomeček (Bambula), 60. Olesz (Kucsera).
Prodej permanentních vstupenek zastaven
17.9.2020
Prodej permanentních vstupenek na stání je od 17. září včetně zastavený až do odvolání
Generálka na ledě Komety zrušena
8.9.2020
Hokejisté PSG Berani Zlín neodehrají generálku před startem extraligy, která měla být na programu ve čtvrtek 10. září od 18 hodin na ledě Komety Brno. Soupeř odvetný zápas s Berany i duel ve Vítkovicích odvolal z důvodů preventivních opatření, neboť se v klubu objevily zvýšené teploty. Oba soupeři se utkali minulý týden ve Zlíně, z výhry 5:1 se radovala Kometa. „Nejedná se o komplikaci, neboť jsme sehráli v létě dostatek zápasů. Nelpíme na tom, abychom sháněli náhradního soupeře. Navíc už není čas, neboť Chance liga začíná o víkendu,“ upřesnil Robert Svoboda, hlavní trenér a sportovní manažer PSG Berani Zlín.
Domácí prohra až v pátém zápase
3.9.2020
Hokejisté PSG Berani Zlín poznali až v pátém domácím zápase letošní přípravy hořkost porážky. Po předchozích čtyř pohárových výhrách v rámci Generali Česká Cup se skóre 16:6 prohráli s týmem HC Kometa Brno 1:5. Berani šli v 8. minutě sice do vedení, ale od druhé třetiny převzali otěže duelu hosté a napravili nepříznivý dojem z předchozích zápasů. Jediný gól Zlína zaznamenal Vojtěch Dobiáš. Přípravný zápas PSG Berani Zlín - HC Kometa Brno 1:5 ((1:0, 0:3, 0:2), branky a nahrávky: 8. min Dobiáš (Matyáš Hamrlík) - 28. Mueller, 34. Horký (Šoustal), 37. P. Holík (Freibergs, Mueller), 52. L. Zábranský ml. (Horký, Freibergs), 60. Valský (L. Zábranský ml., Klepiš).
Do semifinále postupují Třinec, Plzeň a Liberec
26.8.2020
Generali Česká Cup 2020 - středa 26. srpna, 2. zápasy čtvrtfinále play off: Třinec - Hradec Králové 2:3. Litvínov - Plzeň 2:5, Sparta - Liberec 2:2. Do semifinále jdou dále Třinec, Plzeň a Liberec. Zápas Pardubice - Zlín se hraje ve čtvrtek 27. srpna a poté bude známo složení semifinálových dvojic.
Výsledky úvodních zápasů čtvrtfinále
24.8.2020
1. zápasy čtvrtfinále Generali České pojišťovny Tipsport extraligy 2020 - pondělí 24. srpna: Plzeň - Litvínov 2:2, Liberec - Sparta 4:2, PSG Berani Zlín - Pardubice 4:2, Hradec Králové - Třinec 1:7. Odvety se hrají ve středu 26. srpna a duel Pardubice - Zlín ve čtvrtek 27. srpna.